'PR' GreenLeaf's Driftin' On A Memory
BlueNation's Chamber Of GreenLeaf
Friday Aug. 24,'07
Show 1:  1st place Junior Male under Judge Patricia Young.
Best Male - Lil Buster's 1st Major!!
Show 2: 1st place Junior Male under Judge Kimberly Anderson.

Saturday Aug. 25, '07
Show 1:  1st place Junior Male under Judge Mary Happel.
Show 2:  1st place Junior Male under Judge Virginia Pearson.

Sunday Aug. 26, '07
Show 1: 1st place Junior Male under Judge Michael Pearson.
Best Male - Lil Buster's 2nd Major!!
Best Of Winners
Reserve Best Of Breed
Show 2: 1st place Junior Male under Judge Pamela Perdue.
Saturday Aug. 25, '07
Show 2:   1st place Adult Male under Judge Virginia Pearson.
Best Male - Chamber's 1st Major!!
Best of Winners

Sunday Aug. 26, '07
Show 1: 1st place Adult Male under Judge Michael Pearson.
Show 2: 1st place Adult Male under Judge Pamela Perdue.
Best Male - Chamber's 2nd Major!!
Best of Winners
Best of Breed
Friday Oct. 5, '07
Show 1: 1st place Adult Male under Judge Dennis Blickenstaff.
Reserve Best Male
Show 2: 1st Place Adult Male under Judge Tim Parr.

Saturday Oct. 6, '07
UKC Nationals Show: 1st place Adult Male Under Judge Dan
Crutchfield.
Friday Oct. 5, '07
Show 1: 1st place Junior Male under Judge Dennis Blickenstaff.
Show 2: 1st Place Junior Male under Judge Tim Parr.
Reserve Best Male
'PR' GreenLeaf's Driftin' On A Memory
BlueNation's Chamber Of GreenLeaf
'PR' GreenLeaf's Driftin' On A Memory
Longview, Wa. Cascade APBT Club

Saturday  Nov. 24, '07
Show 1:
Show 2:

Sunday  Nov. 25, '07
Show 1:
Show 2:
'PR' GreenLeaf's Dirti Martini
Longview, Wa. Cascade APBT Club

Saturday  Nov. 24, '07
Show 1: 1st place Breeer/Handler under Judge Pamela Simmons
Best Female - Martini's 1st Major!!
Best Of Winners
Best Of Breed
Best in Group

Show 2: 1st place Breeder/Handler under Judge Joyce
Noble-Smith
Best Female - Martini's 2nd Major!!
Best Of Winners
Best Of Breed
Best in Group

Sunday  Nov. 25, '07
Show 1:
Show 2:
Madras, OR.
Volcano View Rat Terrier Club
Longview, Wa.
APBT Nationals
Longview, Wa.
Cascade APBT Club
Saturday  April 19, '08
Show 1: 1st place Adult Male under Judge Debbi Orwin
Best Male - Chamber's 3rd Major!!
NEW CHAMPION!
'PR' GreenLeaf's Dirti Martini
Saturday  April 19, '08
Show 1: 1st Place Breeder/Handler under Judge Debbi Orwin
Best Female - Martini's 3rd Major!!
Best Of Winners
NEW CHAMPION!

Show 2:  Reserve Champion under Judge Al Orwin
St. Helens, OR.
AMERICAN ESKIMO DOG ASSOCIATION OF OREGON
BlueNation's Chamber Of GreenLeaf
'PR' GreenLeaf's Lady Minerva
Saturday  April 19, '08
Show 1:
Show 2: 1st Place Breeder/Handler under Judge Al Orwin
Best Female - Maggie's 1st Major!!

Sunday  April 20, '08
Show 1: 1st Place Breeder/Handler under Judge Dennis
Blickenstaff
Best Female - Maggie's 2nd Major!
Best of Winners!
Show 2: 1st Place Breeder/Handler under Judge Kim Allison
Best Female - Maggie's 3rd Major!
'PR' CH GreenLeaf's Dirty Martini
'PR' Green Leaf's Specktacular
Saturday Aug. 23, '08
Show 1: 1st place JR Female under Judge Francis Geiger.
Best Female - Speck's 1st Major!
Best of Winners
Best of Breed
Show 2: 1st place Adult Male under Judge .
Reserve Best Female

Sunday Aug. 24, '08
Show 1: 1st place JR Female under Judge Richard Klatt.
Show 2: 1st place JR Female under Judge Patricia Young.
Madras, OR.
Volcano View Rat Terrier Club
'PR' GreenLeaf's Lady Minerva
Friday Aug. 22, '08
Show 1: 1st place Breeder/Handler under Judge Avril Black.
NEW CHAMPION!
Show 2: 1st place Breeder/Handler under Judge Roger Bennett.
Best Female - Maggie's 4th Major!!
Best of Winners
Saturday Aug. 23, '08
Show 1: 1st place CH of CH's under Judge Francis Geiger.
Champion of Champions!
Martini's 1st CH Class Win!.

Sunday Aug. 24, '08
Show 1: Champion of Champions class under Judge Richard Klatt.
Reserve Champion.
Sunday Aug. 24, '08
Show 1: 1st place JR Male under Judge Richard Klatt.
Best Male - Taz's 1st Major!!
Show 2: 1st place JR Male under Judge Patricia Young.
Best Male - Taz's 2nd Major!!
'PR' GreenLeaf's Taz
St. Helens, OR.
AMERICAN ESKIMO DOG ASSOCIATION OF OREGON
Saturday April 4th, '09
Show 1: 1st place Senior Male under Judge Debra Orwin .
Best Male - Stogie's 1st Major!
Best of Winners

Show 2: 1st place Senior Male under Judge Al Orwin
Reserve Best Male

Sunday April 5th, '09
Show 1: 1st place Senior Male under Judge Sandra Drake.
Reserve Best Male

Show 2: 1st place Senior Male under Judge Mark Golden.
Best Male - Stogie's 2nd Major!
Best of Winners
AKC/UKC Ramos' Snow Butter At GLK
Samantha & Ricardo

MISERIEROCE@MSN.COM